Künye

Künye

İmtiyaz sahibi / Grantee

MOBİLYA ÖNERİLERİ A.Ş.
info@mobilyaonerileri.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef

Kenan Özer
Kenanozer@yandex.com.tr

Editörler / Editors

Atakan DEMİRÖZ
atakan.d@mobilyaonerileri.com

Basın Bültenleri
bulten@mobilyaonerileri.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Veli KÜÇÜK
v.kucuk@mobilyaonerileri.com

Reklam / Advertising

reklam@mobilyaonerileri.com

Mail Adreslerimiz / Our mail address

Editör Grubu: editor@mobilyaonerileri.com

Kurumsal: kurumsal@mobilyaonerileri.com

Destek: destek@mobilyaonerileri.com

Telif Hakları: gizlilik@mobilyaonerileri.com

Reklam: reklam@mobilyaonerileri.com

Servis Sağlayıcısı / Domain ve Hosting

DHS Hosting® Internet Hizmetleri

Adres / Adress

İzmir Yolu Cad. Ertuğrul Mah. No : 318 C İzmir Yolu Cad. Odunluk Bursa

Telefon Numaraları / Phone Numbers

+90 (532) 696 42 01

Yazılım & Tasarım

WordPress, Newpaper – Ehnera Tasarım