Kullanmadığımızda Ortadan Rahatlıkla Kaybolan 5 Katlanır Sandalye Yeri

0
1937

Kullanmadığımızda Ortadan Rahatlıkla Kaybolan 5 Katlanır Sandalye Yeri

 

Herkesin evi yeterince büyük olmuyor maalesef. Kimimiz maddi nedenlerden, kimimiz de küçük evlerin bazı avantajlarından dolayı bu evlerde kalıyoruz.

Ancak hiç şüphesiz, bazı akıllıca fikirlerle bu tatlı, şirin evlerimizi haddinden fazla genişletebiliriz. Makalemizde, büyük – küçük tüm evlerde uygulayabileceğimiz, kullanılmadığında hokus-pokus yapıp ortadan kaybolan sandalyelerden bahsedeceğiz.

Öncelikle kaybolan sandalyeye sahip olmak için; sandalyelerin katlanır olduğundan emin olmamız gerekiyor.
Tercih edeceğimiz katlanır sandalyelerin, kalitesi, hafifliği ve katlandıktan sonraki hacmi çok önemli.

Peki bu sandalyelere sahip olduktan sonra onları en uygun nereye monte edebiliriz?

1-) Çamaşırlık:   

Eğer varsa özellikle dikey gittiğinizde küçük bir daire içinde birçok gibi yığılmış çamaşır makineleri genellikle iki tarafında oda iyi bir miktar. Hatta ulaşabilir eğer çamaşır yukarıda bazı oda olabilir. Kolay erişim için, duvarın her iki tarafındaki sandalyeleriniz için askıları takın ve dairenizde herhangi bir düzenli alan kaybetmeden bu küçük alana 4 kadar alabilirsiniz (her bir yan duvarda 2 dikey olarak). Daha uzun süreli depolama için onları yıkayıcı/kurutucunun üstüne yığın, ulaşılması zor olabilir, ancak gözden uzak olacaklardır.

2-) Gardrop:

Aynı prensip, palto dolabınız için de geçerlidir. 1 katlanır sandalye her yan duvara gidebilir; bu, giyim için kullanacağınız alanı kaybetmeden dolap alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Sık sık kullanılmayan bir duvara karşı bu dar alanda dikey depolama kullanın.

 

 

3-) Duvar:

Duvara sanat gibi bir çift sandalye asın. Sarkaç gibi tasarlanmış bir sandalyeniz varsa, bakmak çok güzel olacak, doğru şekilde sunulursa, açık duvara birkaç tane asabilirsiniz. Her zaman daha az görünür ve bir duvara iki tane dikey olarak istifleyebilir ve kullanabilirsiniz. Sandalyenin alt kısmına, sandalyenizi duvarda bir sanat çerçevesine dönüştürecek bir baskı koyabileceğinizi düşünün.

4-) Yatak veya Kanepe altı:

Birçok yatak altında katlanır Sandalyeler gibi düşük profilli öğeleri saklamak için yeterli oda var. Çoğu yatak altında 8 sandalye kolayca koyabilirsiniz. Sandalyelerin altına plastik bir tabaka yerleştirmeyi veya tozsuz tutmak için geldikleri plastik torbaya sarmayı düşünün. Hızlı erişim için onları içeri ve dışarı kaydırmak için ince bir tepsiye yerleştirin.

5-) Dolap:

O sert dolabın üstündeki yerlere ulaşmak için basamak olarak ta kullanabilirsiniz. Nadiren gelen misafirleriniz varsa, bu alanı kullanmadığınız yüksek Sandalyeler için bu ekstraları asın. Arka duvara sığabilir ve alan için sıkı iseniz diğer öğeleri ön tarafa yerleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here