Küçük Odanız Olsa Bile Muhteşem Oda Bölücü Fikirleri

0
701

Çatı katlarında, stüdyolarda veya yüksek tavanlı ve az duvarlı evlerde yaşayan açık alan çok popüler. Açık mimari görünüm muhteşem olabilir, ancak her zaman pratik olmayabilir. Özel bir yatak odasına sahip olmak ya da yaşam alanını yemek odasından ayırmak bir ev için daha işlevsel bir his yaratacaktır.

Peki alanınızı kalıcı olarak kapatmadan bir odaya nasıl biraz yakınlık veya mahremiyet katabilirsiniz? Yaratıcı olun ve gerektiği gibi açılıp kapanabilen veya başka bir noktaya taşınabilen bir oda ayırıcı ekleyerek. Büyük veya küçük hemen hemen her alanda çalışabilen bu harika oda ayırıcı fikirlerine göz atın.

Kitaplıkları kullanarak oda bölücü fikirler

Çoklu görev yapmanın, depolama özelliğine sahip bir oda ayırıcı kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Bir kitaplık mükemmel bir çözüm olabilir. Üstün esneklik için, kitaplığa kilitleme tekerlekleri ekleyin , böylece ihtiyaç duyduğunuz yere götürebilirsiniz. Ya da taşımayacağınızdan eminseniz, bir alanı bölmek için yerleşik bir dolap eklemeyi düşünün.

Yerleşik bir kitaplık bu küçük stüdyodaki tek duvardır. Yaşam alanını yataktan ayırmak için depo ve ayırıcı olarak kullanılır.

Ortalanmış bir dolap çatal bıçak takımlarını ve çini yemek odası tarafında saklayabilir ve oturma odasında kitap ve televizyon tutabilir.

Asılı oda bölücüler

Şık bir kumaş oda bölücü için, tavana monte edilmiş basit bir krom çubuktan büyük metal rondelalardan oluşan bir perde asın 

Geometrik oda bölücü fikirler

Bazen bir oda bölücü, büyük veya küçük bir alanı gerçekten kapatmadan bölme yanılsaması yaratan bir tasarım özelliğinden başka bir şey değildir. Bu oda bölücü fikirler mükemmel bir örnektir. Onlar unutulmaz bir odaya özel bir görünüm kazandırır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here