İç Mimarlara Göre 2019 Tasarımları

0
592

İster inanın ister inanmayın, yeni yıl hemen köşede ve göz alıcı yeni tasarım trendleriyle birlikte gelecek. Bunu göz önünde bulundurarak, doğrudan kaynağa gittik ve bazı üst düzey tasarımcılardan gelecek yıl ilgimizi çekeceğini düşündükleri stilleri paylaşmalarını iste

En büyük 2019 iç tasarım trendleri için seçtiklerini öğrenmek için okumaya devam edin ve bu görünümleri kendi evinize nasıl dahil edeceğinize dair bazı ipuçları. Bu yazının sonunda, 2019 tarzını ele almaya hazır hissetmelisiniz.

 

Büyük, cesur bitkiler

“2019’da ev iç tasarımının ön saflarında yer alacak bir eğilim büyük, cesur bitkilerdir. Bir ejderha ağacı, bir kauçuk ağacı veya herhangi bir palmiye ağacı evin her yerinde göz alıcı ifadeler yapar. Kanepenizi her iki tarafta birer tane ile götürebilir veya herhangi bir köşeye yerleştirebilirsiniz. Daha büyük, daha iyi burada. ”

Bitki yaşamını dekorunuza dahil etmek, diğer 2019 iç tasarım trendlerine göre biraz daha farklı. Burada, tamamen estetiğe güvenmek yerine, bitkinin bakım ve koruma talimatlarının evinize yerleştirilmesini dikte etmesine izin vermek istersiniz . Bir bitkinin, satın aldığınız bitkilerin ideal ortamlarında gelişmesini sağlamak için, satın almadan önce ne kadar güneş ışığına ve suya ihtiyaç duyduğunu kontrol ettiğinizden emin olun.

 

Boyalı tavanlar

“2019’da, beşinci duvardan yararlanan insanları görmeye başlayacağız – tavan çok uzun süredir görmezden gelindi! Duvar kâğıtlarından kalıplama ve cüretkar boya renklerine kadar tavan, insanların şanslarını denemeye başladıkları ve mekanlarında bir ‘vay anı’ yaratmaya başladıkları yer olacaktır. ”

Bu görünümü, samimi hissetmek istediğiniz mekanlara, özellikle yatak odalarına ve resmi yemek mekanlarına bakın. Burada, 10-30-60 kuralını zihninizde ön planda tutmak isteyeceksiniz. Odanın yüzde 60’ını kaplayan temel renginizle tavana devam edin veya görsel renginizi arttırmak için vurgulu renginizi (son yüzde 10) kullanarak güçlü bir açıklama yapın.

Çok fonksiyonlu uzaylar

“Giderek daha az insanın ‘Daha az değil’ tutumunu benimsemesiyle iç tasarımda bir değişim görüyoruz. 2019 için daha çok işlevli alanlar göreceğimizi tahmin ediyorum. Murphy yatağı bir dönüş yaptı ve bence daha da modernleştirilmiş versiyonlar göreceğiz ”dedi.

Çok fonksiyonlu mobilyaların artık sadece küçük daireler için olması gerekmez. Konuk odası olarak çift görevi gören bir ofis gibi herhangi bir çoklu kullanım alanına dahil etmeyi düşünün . Daha küçük bir ölçekte, ek depolama alanı olarak iki katına sahip bir Osmanlı eklemeyi düşünebilirsiniz. Burada anahtar işlevsellik söz konusu olduğunda kutunun dışında düşünmeye başlamaktır.

Koyu renkler

“2019’da koyu renkler, sahip olduklarından çok daha fazla patlayacak. Odaya gerçekten bir heyecan getirmek için lacivert, koyu kırmızı ve yanmış portakal rengi düşünün. ”

Cesur renkleri bir odaya getirmek, tamamen denge yaratmakla ilgilidir. Koyu tonunuzu beyaz veya gri gibi daha sakin, nötr tonlarla eşleştirdiğinizden emin olun. Kalın renginizi, bir parça veya vurgu olarak, az miktarda kullanın.

Görev tarzı detayları

“Son zamanlarda, iyi fotoğraf çeken modern görünümlerin çoğunu gördüm, ancak kendimi çok soğuk ve klinik hissediyorum. 2019, görev tarzı detaylarıyla modern mekanlara sıcaklık katmak üzere olacak. Mutfak backsplash desenli fayans, duvarlarda doku veya pişmiş toprak renkleri gibi şeyler göreceksiniz. Hepsi odaya daha fazla karakter enjekte etmenin yollarını bulmakla ilgili. ”

Başarıyla belli bir stile saygı duymak, görünüşünü bütünüyle kopyalamaya çalışmak yerine, küçük dokunuşlarını bir odaya dahil etmektir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here